وام 50 میلیون تومانی بانک ملت + جزئیات اقساط

بانک ملت به منظور کمک به مشتریان خود برای خرید کالاها و خدمات مورد نیازشان، تسهیلاتی را تحت عنوان «شاپ کارت» به متقاضیان اعطا می‌کند. طبق اطلاعات موجود در وبسایت بانک ملت، نرخ سود این نوع تسهیلات پایین‌تر از دیگر وام‌های این بانک است.

به گزارش کاماپرس، افراد برای استفاده از این نوع تسهیلات باید دارای حساب قرض الحسنه بانک ملت و ضامن رسمی معتبر باشند. ضمنا باید هزینه آبونمان سالیانه و تشکیل پرونده را هم به مبلغ 530 هزار تومان به بانک عامل پرداخت کند. نداشتن چک برگشتی و بدهی به سیستم بانکی از جمله ویژگی‌های لازم متقاضیان برای برخورداری از تسهیلات شاپ کارت محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

سقف این تسهیلات پرداختی برای خرید اقساطی کالا 50 میلیون تومان با نرخ سود منعطف است. یعنی برای بازپرداخت 12 ماهه این نوع وام 10 درصد سود، اقساط 24 ماهه 14 درصد سود و پرداخت قسط در 36 ماه معادل 15 درصد سود در نظر گرفته شده است.

افراد وام گیرنده با داشتن شاپ کارت بانک ملت می‌توانند محصولات و خدمات خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد این مجموعه خریداری و در مدت زمان موردنظر با نرخ سود مشخص شده تسویه کنند. افراد از زمان صدور کارت، 120 روز فرصت دارند تا از اعتبار آن استفاده کنند.

ضمنا امکان بهره گیری از این تسهیلات بانک ملت به صورت گروهی هم وجود دارد. یعنی سازمان‌ها، نهادها یا شرکت‌ها با انعقاد قرارداد گروهی می‌توانند از تسهیلات شاپ کارت استفاده کنند.

نحوه بازپرداخت شاپ کارت

در صورتی که وام گیرنده حداکثر مبلغ، یعنی 50 میلیون تومان، را دریافت کند و مدت زمان بازپرداخت هم 12 ماه تعیین شود باید 4 میلیون و 395 هزار و 794 تومان هر ماه قسط بپردازد. در مجموع کل مبلغ وام و سود بانک از این تسهیلات با شرایط ذکر شده، 53 میلیون و 279 هزار و 532 تومان است.

About admin

Check Also

اتصال کارتخوان‌ها به پرونده مالیاتی + جزئیات

یک مقام سازمان مالیاتی: تمامی دستگاه‌های کارتخوان بانکی و یا درگاه‌های پرداخت الکترونیکی که متناظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.